Ullkjole i svart ullfilt med kanter i grått. Et rødt hjerte er filtet inn nede på skjørtet og navnet «Roy» er brodert inn ved siden av hjertet.
Pris kr 1250,- (kr 1050,- uten pynt)
Ullkjole i svart ullfilt med kanter i grått. Et rødt hjerte er filtet inn nede på skjørtet og navnet «Roy» er brodert inn ved siden av hjertet.
Pris kr 1250,- (kr 1050,- uten pynt)
This entry was posted on tirsdag 21. oktober 2008 at 6:21 and is filed under Solgte produkter. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
mojo design er to selvlærte "sydamer” som syr og selger hjemmesydd tøy.
På siden vår finner du det vi har ferdigsydd og som ligger for salg nå, vi har ingen andre kjoler for salg enn de du finner her.
I tillegg gir vi deg mulighet til å bestille en fleecekjole slik du selv vil ha den til deg selv eller til datteren din. På gallerisiden kan du se mange kjoler sortert på farge.
Bli med i Facebookgruppa vår da vel!
På forsiden vises alltid de nyeste produktene vi har lagt ut for salg, selv om de kanskje allerede er solgt. Velg i produktlisten over her for å se flere ting for salg eller velg forrige innlegg nederst på siden for å bla bakover i ting vi har lagt ut.
Spørsmål, prisforespørsler og bestillinger kan du maile oss på salg@mojodesign.no Les sidene om fleecekjoler, betingelser og bestilling først, de fleste svar finnes nok der.
Til alle dere som spør om å få vårt mønster: det er ikke for salg!